Nakit Kredi
Konut Kredisi
Taşıt Kredisi

(Oranlarını kullanmak istediğiniz kurumu aşağıdan seçebilirsiniz)

Halkbank kredi faiz oranını seçiniz.
İş Bankası kredi faiz oranını seçiniz.
Ziraat Bankası kredi faiz oranını seçiniz.
Kuveyt Türk Katılım Bankası kredi kar oranını seçiniz.
Vakıf Katılım Bankası kredi kar oranını seçiniz.
 • Sitemizle ilgili olarak hiçbir aracılık veya danışmanlık faaliyeti yürütülmemektedir. Düzenleyici kurumlardan (BDDK) faaliyet izni bulunmayan kişi veya oluşumlarla aracılık/kredi/borçluluk ilişkisine kesinlikle girilmemesini öneriyoruz.
 • Internet'in en gelişmiş kredi hesaplama ve araştırma araçları elinizin altında!

  Neler yapabilirsiniz?

 • Esnek Kredi Hesaplama Araçlarını kullanarak düşündüğünüzden daha iyi bir ev veya araba alabilirsiniz.

  Esnek Kredi Hesaplama Aracını kullanarak sadece eşit taksitli ödeme planlarını değil, her türlü esnek ödeme planını hesaplayabilir dolayısıyla gerçek ödeme gücünüzü keşfedebilirsiniz.

  Örneğin;

  1. Gelirinizde yıllık olarak yüzde 10'luk bir artış olacağını düşünüyorsunuz. Bunu taksitlerinize de yansıtarak kademeli olarak artan bir plan oluşturabilirsiniz.

  2. Satın aldığınız evin çıkaracağı tadilat masrafları nedeniyle taksit ödemeye hemen değil de 3 ay sonra başlamak isteyebilirsiniz.

  3. Bir yıl sonra satılacak olan bir mülkünüz var. Gelecek paranın bir kısmını taksit olarak ödeyip borç yükünüzü azaltabilirsiniz.

  4. Yapılmış olan bazı sözleşmeler nedeniyle bu yılki gelirinizin önümüzdeki yıllardan fazla olacağını öngörüyorsunuz. Bu durumda azalan bir ödeme planı oluşturarak ödeyeceğiniz faiz tutarını azaltabilirsiniz.

  5. Üç ayda bir aldığınız ikramiyenizi taksit ödemelerinde kullanmak istiyorsanız, düzenli ara ödemeli bir plan sizin için uygun olabilir.

  6. Kredi kullanarak alacağınız ev 2 sene sonra teslim edileceği için kira yükünden kurtuluyorsunuz. Dolayısıyla taksitlerinizi 2 yıl sonra bir miktar artacak şekilde hesaplayabilirsiniz.

  7. Son taksit dışındaki tutarları daha düşük olarak belirleyip krediyi son taksitte kapatarak balon ödemeli bir planlama yapabilirsiniz.

  Hesap makinemiz bunlar ve benzer tüm olasılıkları destekler. Ödeyebileceğiniz en yüksek kredi tutarını bulabilir, ödeyeceğiniz faiz tutarını minimize edebilir, kredi vadenizi kısaltabilir, ödemelerinizi özelleştirebilirsiniz.

  Ayrıca seçtiğimiz bankaların kredi oranlarını kullanmak dışında faiz oranı girerek kredi hesaplamaları yapabilirsiniz. KOBI, şirket, yabancı ve yurtdışı yerleşik gerçek ve tüzel kişiler için uygulanan vergi(KKDF ve BSMV) oranlarına göre hesaplamalar yapabilirsiniz.

  Bu hesaplamaları krediyi aldıktan sonraya bırakırsanız bankalara azımsanmayacak komisyonlar ödemek durumunda kalabilirsiniz.

 • Toplam Maliyet Hesaplama ve Banka Karşılaştırma araçlarını kullanarak kredileri gerçek maliyetine göre karşılaştırabilirsiniz.

  Kredi faiz oranı, masraf ve komiyonlar, toplam geri ödeme tutarı gibi bilgiler bir kredinin fiyatını ortaya çıkaran önemli değerler olmakla birlikte bunları olduğu gibi kullanarak bir maliyet sıralaması yapmak son derece yanıltıcı olabilir.

  Farklı faiz oranı ve komisyon yüzdesine sahip iki krediyi faiz oranına veya toplam geri ödeme tutarına göre sıramalak matematiksel olarak bir anlam ifade etmez.

  Tüm dünyada kredi fiyatını ortaya koymak için kullanılan en önemli gösterge Yıllık Toplam Maliyet Oranı'dır. Ülkemizde de bu oranın kullanımı teşvik edilmektedir.

  Yıllık toplam maliyet oranı her tutar ve vade için ayrı ayrı hesaplanmalıdır. Siz 36 ay vadeli bir konut kredisi alacaksanız 60 veya 120 ay için hesaplanmış Yıllık Toplam Maliyet Oranı aslında sizinle ilgisi olmayan bir rakamdır.

  Sitemizde, takip ettiğimiz bankaların kredileri Yıllık Toplam Maliyet Oranına göre karşılaştırılır. Ayrıca her türlü eşit ödemeli kredi için Yıllık Maliyet Oranını kendiniz de hesaplayabilirsiniz.
 • Saniyeler içinde başvuru yapıp, özel imkanlardan faydalanabilirsiniz.
  aaaa
  bbb